„Energetyka” Solidną Firmą

Data publikacji
piątek, 03.03.2017, 09:05:16

Autor wpisu
Monika Strzechowska

Społeczności i funkcje

Podczas Finałowej Gali XV Edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma, która miała miejsce 24 lutego 2017 r. w Warszawie, „Energetyka” sp. z o.o. – jako pięciokrotny Laureat – otrzymała Złoty Certyfikat Solidności.

Ogólnopolski program „Solidna Firma” certyfikuje przedsiębiorstwa, a jego celem jest propagowanie zasad etyki, działań proekologicznych i prospołecznych praz promowanie najlepszych firm. Przyznanie certyfikatu poprzedzone jest audytem i weryfikacją przeprowadzoną przez Kapitułę Programu. „Energetyka” sp. z o.o. została doceniona za terminowe regulowanie zobowiązań, poszanowanie ekologii i praw konsumenta.

Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma od kilkunastu lat promuje, wspiera i nagradza polskie firmy za ich solidność, transparentność i konsekwencję w dążeniu do sukcesu. Laureaci certyfikatu stanowią elitarne grono wiarygodnych i odpowiedzialnych przedsiębiorców, którzy w praktyce realizują założenia społecznej odpowiedzialności biznesu.

Przyznanie Złotego Certyfikatu Solidnej Firmy to czytelny znak dla klientów i kontrahentów, że mogą firmie zaufać, bo należy ona do uczciwych i godnych zaufania przedsiębiorstw.