Energetyczny Piknik Rodzinny

Data publikacji
czwartek, 30.06.2016, 13:28:03

Autor wpisu
Anna Michalska

Społeczności i funkcje

W czerwcową sobotę, która zainaugurowała sezon wakacyjny, odbył się w Centrum Sportu i Rekreacji Szkutnik w Oborze piknik rodzinny pracowników „Energetyki”. W ten sposób firma zaakcentowała i uczciła jubileusz 20-lecia istnienia.

Pracownicy wraz z Rodzinami tłumnie zjawili się na pikniku w stylu country. Upalna sobota niewątpliwie sprzyjała zabawie w plenerze. W wiosce indiańskiej każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Zwolennicy tańca wzięli udział w pokazie układów tanecznych country połączonych z nauką. W strefie indiańskiej część uczestników chłodziła się w namiotach, a część brała udział w nauce rękodzieła i animacjach tanecznej tradycji indiańskiej. Były też przejażdżki bryczką, zawody wędkarskie i kajakarskie na otwartym akwenie wodnym. Uczestnicy festynu mieli również możliwość obejrzenia pokazu futbolu amerykańskiego w wykonaniu zespołu Warrious z Lubina, choć tego dnia największe emocje budził mecz Polska – Szwajcaria.

Zabawę na Dzikim Zachodzie zwieńczyła ulewa, będąca następstwem upałów. Pomimo tego, pracownicy wraz z Rodzinami, opuszali miejsce imprezy w wyśmienitych humorach.